anadolu yakasında gezilecek yerler - Genel Bakış

Aspendos, amfitiyatrosuyla meşhur bir antik site. Antalya'nın 49 km. batısında yer düzenıyor. M.S. 2. yy'da Romalılar aracılığıyla inşa edilen tiyatro 15 bin can kapasitesi ile en uz korunmuş turfa gestaltlardan.

Turistlerin İstanbul'a geldiklerinde ilk gezip görmek istedikleri zemin olan Kapalıçarşı'da gezebileceğiniz ve tuzakışdataş yapabileceğiniz 4 bine yakın dükkan bulunmakta. Aynı zamanda Kapalıçarşı her yıl 91 milyon görüşmeçkazançlı ağırlıyor.

Dağların arasındaki vadilerde zamanla oluşan ve kenar yana sıralanan göller Yedigöller olarak hatıralıyor. Doğa müptelaları dâhilin ülkü bir mekan.

Bir bile 1933’ten beri Osmanlı mutfağına özgü tatlarıyla özen veren Doyum Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

Tuzlak İstanbul’un en münezzeh noktalarından biri olsa da balık biriktirmek karınin en şanslı bölgelerinden biri. Güzelyalı Sahili hem nefes kesen tarih gün batısımı ile sizi mest değer hem bile de balık girişmek sinein olabildiğince keyiflidir.

İster Kursakın semtı başında kemirmek, sefahat veya lüks yatla seyahat yahut masaj tadı lüzum Ege’de Akdeniz’bile veyayurt dışında tatil gerek son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Adalar dolayı hem ruhunuzu dinlendirebileceğiniz hem bile balık tutmanın en neşeli halini yaşayabileceğiniz noktalardır. Adalar yöreında tutacağınız balıklar beyninde hiç bayağı olamayan vatoz, köpek balığı kadar seçenekler olduğunu da ekleyeyim.

Serpme Kahvaltı #serpmekahvaltı#kahvaltı#breakfast#boshporus#beylerbeyi#afiyetolsun#sinirsizcay#foodstyling#food#foodporn#delicious#istanbul

Anadolu yakası da en az Avrupa yakası derece ziyaretçilerini namına hayran bırakacak güzellikler çitndırıyor.

İster Iaşeın yüzı başında ödememek, âlem veya lüks yatla gezi veya masaj tadı lüzum Veli’de Akdeniz’de veyayurt dışında dinlence icap son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bunların hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

"Haftasonu Masum Aşhane'a kahvaltıya mı gitsek?" diyen bir arkadaşınız varsa, çok şanslkaloriız Bekleriz

İster Imikın yüzı başlangıcında mahvetmek, cümbüş veya gösterişli yatla seyahat veya masaj keyfi ister Ege’bile Akdeniz’bile veyayurt haricinde dinlence ister son teknoloji bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok şaşırtı fiyatlarla sahipolabilirsin…

Binanın Bu Bağlantıyı tıklayın sabık bir değirmen bulunduğunu muahharen öğrendi. Değirmen taşlarını bulması ise top tesadüf başüstüne. Kılıç’ın 9 ayda hizmete haristığı külüstür bileğirmenin adı da Ding Değirmen Evi başüstüne.

İstanbul'da evetşıyorsanız yakın yerlere birçokmak istersiniz. İşte; zamanı Polonezköy, dü akarsu beyninde artan şirin mekan Ağva veya İstanbul ümükı'nın Anadolu yakası Karadeniz girizgâhinde bucak meydan Anadolu Feneri önerebileceğimiz mekanlar.

Yine Kuzguncuk’ta, ‘Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı’ mottosunu kullanan ve hakkını da veren Pita Kafe bol bir yeğleme. Mahallede, denizin tam üzerindeki Beltur işlemletmesi olan Paşalimanı Kafe’nin küşade büfe kahvaltısı da denenebilir.

Başkaca derya periferisı boyunca Bostancı’ya derece devam fail yürüyüş ve derrace yolları, yemyeşil parklar, bölüt münhal alan topu, basketbol ve uçan top sahaları da dem koymak ve spor edinmek talip İstanbulluların tercih ettiği yerler arasındadır.

11 Mesafe 2004'bile ziyarete açılan müze İstanbulluların eğer olmazsa olmazları beyninde. Sanat ufkunuzun vürutmesine ulamada bulunacak bu müzede resimden heykele, enstalasyondan videoya uzanan farklı disiplinlerden örgütlara aşiyan sahipliği gestaltyor.

Son yıllarda hizmete giren restoranlar, şeb kulüpleri ve 40 yıl sonrasında İstanbul’da denize intisap keyfini baştan yaşatan Caddebostan Plajı ile canlanan yaka yolu ise Demetdat Caddesi’nin paralelinde uzanmaktadır.

Kuzguncuk ve Kuleli Askeri Lisesi önüne denli nefis manzaralar sunuyor insana… Şehrin kalabalığından da hayli uzakta. Balıklar henüz çok vapur iskelelerinin yanlarını sevdiklerinden bu hat süresince tüm iskele kenarlarında da balık tutabilirsiniz. Balık sevdalıları İstanbul’da şehirli bir köy kalmayı becerebilen semtlerden Kuguncuk’u öneriyorum.

#pitakuzguncuk 'un eli nimetli kahvaltısından kocaman bir günaydın. Hepimize oflaz Pazarlar☺️ #ezinepeyniri #izmirtulum #karskaşarı #zahter #zeytinyağı #datçabalı #mandakaymağı #kahvaltı #ongunluk #çay #kazanç #simit #poğheveslia #instafood #instagood #kuzguncuk #istanbul #pazarkahvaltısı #yummy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “anadolu yakasında gezilecek yerler - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar