Için basit anahtar slime nasıl olur örtüsünü

Oobleck’le oyna. Önce avucuna hile, yoğur, vur, yuvarlayıp bayağı bir topa devirtür, avucundan kâseye damlat ve kip kullanarak farklı şekiller ver. İstersen şunları da yapabilirsin: Layihamlar olmak dâhilin özge renklerle karıştır ve eşleştir.

Hanımlar karınin olan tıraş kremini bile kullanabilirsin ama bunların genel anlamda berrak pembe evet da mor renkte bulunduğunu unutma. Bu, slime’ının rengini değteamültirebilir.

Ne derece kez eklersen, slime’ın o denli cıvık olur.[4] Hamur kıvamında bir şey istiyorsan çok az suya ihtiyacın olacak ve ihtimal de hiç kez gerekmeyecek.

Slime’ı mikrodalgaya koyup 5 dakikaya ayarla. Mikrodalgadan uzaklaşma. Gözün slime’ın üstünde olsun. Kaynayıp taşcevher kafalayınca mikrodalgayı durdur, sonrasında da slime’ın "sönmesine" mezuniyet ver.

Koyulaşınca karışımı alevden indir. Gıda boyası ekle. İstediğin rengi elde etmek karınin ne denli gerekiyorsa o denli ekle.[3]

Maatteessüf bu hamurun yaratıcılığı geliştirdiğini ve eğlenceli bulunduğunu düşünen eğitici ve ebeveynler bile var. Çocuklar farkında olmadan bu kimyevi karışımı yüz, kaynak ve ağızlarına sürüyorlar” diye bahisştu.

Bayağıda okuyacağınız tanım, esnek bir slime topu yapmanızı esenlayacak. Bu tarifte eliniz sili lakırtıır, bayağı çocuklar için bol bir seçimdir.

Slime’ı bebeklere tevdi. Ne olduğunu bilmedikleri derunin yiyebilirler ve şampuan bazlı slime yenilmez.

wikiHow’ın İçerik Idare Ekibi, güçlü kalite standartlarımızı sağladığından emin bulunmak sinein, editör ekibimizden mevrut Bu linkte her çhileışmayı dikkatli bir şekilde denetler.

Yapıştırıcı karışımına besin boyası ekle. Dilediğin rengi seçebilirsin! Yeşil klasiktir amma istediğin rengi deneyebilirsin. Birkaç damla besin boyası dök, sonrasında da karıştır. Rengi henüz canlı olmasını istiyorsan birkaç damla elan besin boyası ekle.

Eğer istersen, muhtevaine biraz duş jeli karıştır. Bu, slime’ının henüz kaba olmasına yardımcı olur.

Oobleck’ten kurtulmak sinein, çok oranda sıcak suyla karıştırıp dürüstışdem bir bulamaca devirtür. Bunu da hamam akarsu akarken lavaboya azar azar dök.

Dahası, strese bire bir geliyor ve dokunması da çok keyifli. Adidan farklı türde slime yapmanın dört yolundan birini seç ve anlayışe mirla. Bu dört tarif, maliyet ve hin bakımından birbirinden farklı.

Slime’la oyna. Bu slime, dükkândan tuzakınanlar denli yapışsoy gayrimümkün ama dürtmesi ve mıncıklaması eğlencelidir. Oynaman bitince slime’ı tarz geçirmeyen bir kaba koy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar slime nasıl olur örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar